SPOZNAJTE NÁS

Pohľady do nášho profesijného života

Ako medzinárodná technologická spoločnosť s vedúcim postavením na trhu sme si vytýčili cieľ stáť globálne po boku našich zákazníkov – ako partneri pri zlepšovaní technologických výrobných postupov.

Za náš úspech vďačíme ľuďom v našej spoločnosti – po celom svete sa približne 600 zamestnancov snaží vášnivo a ambiciózne napĺňať náš cieľ, ktorým je poskytovanie podpory a služieb našim zákazníkom. Náš obchodný názov je synonymom jedinečnej kombinácie inžinierskeho kumštu a pionierskeho ducha, ktorú stelesňujú naši zamestnanci a vďaka ktorej deň čo deň kreujeme mechanické technológie budúcnosti.

Vďaka čomu sme výnimoční

Rôznorodosť je neoddeliteľnou súčasťou spoločnosti BHS-Sonthofen. Preto vítame a vážime si odlišné pohľady, duševný background, skúsenosti, kompetencie a individuálne vlastnosti na všetkých úrovniach našej spoločnosti.

Zaujíma vás, čo je hnacím motorom našich zamestnancov? Prečítajte si, prečo sú Markus, Bahar, Liu, Dekonda, Doris a ďalší hrdí na svoju prácu.

Markus Läufle

„Mojou prácou v spoločnosti BHS-Sonthofen sa podieľam na sústavnom zlepšovaní kvality strojov a zariadení. Vďaka veľkej rozmanitosti výrobkov spoločnosti je moja práca veľmi zaujímavá a rôznorodá, čo nám spolu s ostatnými pracovníkmi umožňuje trvalý odborný rast.“

Bahar Yerlikaya

„Keď som pred dvoma rokmi prišla do spoločnosti BHS ako praktikantka a potom študujúca v bakalárskom obore, nikdy som si nemyslela, že sa raz stanem súčasťou spoločnosti ako marketingová manažérka. Rozmanité spektrum úloh, pestrý pracovný deň, skvelá tímová práca a príjemní kolegovia – o tom všetkom je marketing v spoločnosti BHS-Sonthofen."

Chen Liu

„Ako vedúci recyklačného oboru v Číne pracujem už 4 roky odkedy som sa stal členom rodiny BHS v roku 2016. Milujem svoju prácu a na základe mojich predchádzajúcich skúseností a podpory od spoločnosti BHS-Sonthofen som pevne presvedčený, že technológie spoločnosti BHS môžu významne prispieť k snahám o ochranu životného prostredia v Číne.“

Dekonda Dayanand

„Moje úplné začiatky v spoločnosti BHS India boli pre mňa náročné: nová spoločnosť, nové výrobky, moja pozícia v účtovníctve a zvládanie náročných úloh ako napr. zavádzanie systému SAP. Dnes som hrdý a vďačný za podporu a povzbudenie, ktoré mi v našich vzájomných vzťahoch poskytli moji kolegovia, kolegyne a nadriadení, a to hneď od prvého dňa.“

Doris Biermann

„V spoločnosti BHS-Sonthofen medzičasom pracujem už takmer 28 rokov. Vďaka pestrej palete úloh a všestranným možnostiam sebarealizácie môžem sústavne ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Vážim si najmä vynikajúcu spoluprácu s kolegami, a som hrdá na to, že som súčasťou tohto tímu."

Julian Blanz

„Som rád, že môžem svoje povolanie vykonávať v tradičnej spoločnosti v blízkosti môjho bydliska v prevádzke Sonthofen, ktorá pôsobí v oblasti výroby strojov a zariadení. Zároveň ma napĺňa hrdosťou vedomie, že som súčasťou medzinárodne pôsobiacej skupiny spoločností a že môžem prispieť k jej úspechu."

Anna Miller

„Pred viac ako 10-timi rokmi som absolvovala môj zácvik v spoločnosti BHS-Sonthofen. Odvtedy každý deň riešim zaujímavé úlohy a projekty. V spoločnosti mojich kolegov a kolegýň sa cítim veľmi komfortne, pretože ako tím nájdeme riešenie pre každý problém.“

David Huscheck

„Počas zácviku v spoločnosti BHS na vás čaká veľa zaujímavých a rozmanitých úloh. Veľký dôraz sa v spoločnosti BHS kladie aj na kolegialitu a súdržnosť."

Staňte sa súčasťou tímu BHS-Sonthofen.

Vďaka našim zamestnancom sme sa stali jedinečným zamestnávateľom v odvetví výroby strojov a zariadení. Každého z nich chceme podporiť v jeho rozvoji. Ponúkame vám flexibilné a dynamické prostredie, v ktorom sa v záujme svojho osobnostného, ako aj profesijného rastu môžete oprieť k svoje komfortné zóny.

Nájdite si svoju cestu

Vstúpte do sveta globálneho technologického lídra na poli strojárenstva.

Staňte sa kvalifikovaným špecialistom

Ďalšie vzdelanie v odbore servisný technik so vzrušujúcou prognózou

Sme tu radi pre vás

Teší nás váš záujem o kariéru v spoločnosti BHS-Sonthofen. Na otázky súvisiace s kariérnymi možnosťami a týkajúce sa ponuky voľných pracovných miest, ako aj na vaše žiadosti radi odpovedia naši experti.

Sme tu radi pre vás

Teší nás váš záujem o kariéru v spoločnosti BHS-Sonthofen. Na otázky súvisiace s kariérnymi možnosťami a týkajúce sa ponuky voľných pracovných miest, ako aj na vaše žiadosti radi odpovedia naši experti.