RIEŠIME TECHNOLOGICKÉ ÚLOHY

Efektívne a globálne

O spoločnosti BHS-Sonthofen

Spoločnosť BHS-Sonthofen podporuje technologické výrobné podniky vo zvyšovaní a zlepšovaní produktivity: či už ide o miešanie, drvenie, recykláciu, filtráciu, sušenie alebo reagenčnú techniku – vďaka našim technologickým kompetenciám meníme východiskové suroviny tak, že naši zákazníci získavajú nové hodnoty.

V našich oblastiach činnosti procesných technológií, strojov na výrobu stavebných hmôt a  recyklačnej techniky ťažia z našich inovatívnych procesných riešení, technológií a poradenstva v technológiách mechanických, tepelných a chemických procesov, ako aj z našej ponuky a služieb v oblastiach výskumu, laboratórnych skúšok a popredajných služieb denne tisíce zákazníkov po celom svete.

Naši medzinárodní zákazníci sú z rôznych odvetví, od chemického a farmaceutického priemyslu cez výrobu stavebných hmôt až po oblasť recyklácie a ochrany životného prostredia.  

Celosvetovo sme jedným z technologických lídrov v riešeniach v oblasti procesnej techniky s vyše štyrmi storočiami skúseností. S našimi 600 zamestnancami a s dcérskymi spoločnosťami a obchodnými zastúpeniami na medzinárodnej úrovni vo vyše 70-tich krajinách sveta sa budeme aj naďalej zasadzovať v rozvoji inovácií a v účasti na vývoji technológií budúcnosti.

Pomáhame riešiť technologické úlohy v rôznych odvetviach.

PROCESNÉ TECHNOLÓGIE

V chemickom a farmaceutickom priemysle sme odborníci na filtráciu, sušenie, miešanie a reakcie – vďaka bohatému know-how pre vás nájdeme optimálne procesné riešenie.

STROJE NA VÝROBU STAVEBNÝCH MATERIÁLOV

Už viac ako sto rokov sme priekopníkmi na poli miešacej a drviacej techniky na výrobu stavebných materiálov. Naše procesné postupy nastavujú latky v našej branži.

RECYKLAČNÁ TECHNOLÓGIA

Sme technologickým lídrom v spätnom získavaní kovov a recyklační špecialisti na spracovanie priemyselných odpadov. Vďaka odborným vedomostiam o procese, inovatívnym riešeniam procesu a veľkému technologickému portfóliu prinášame svojim zákazníkom udržateľnú pridanú hodnotu.

My – od roku 1607

Začiatky spoločnosti BHS-Sonthofen siahajú do roku 1607. Na základoch biskupskej železiarne vyrástla medzinárodná, renomovaná technologická spoločnosť.

Udalosti

Novinky

BHS-Sonthofen s objednávkou pre závod na recykláciu batérií BASF

1. septembra 2023
Spoločnosť BHS-Sonthofen dodáva spoločnosti BASF závod na mechanické spracovanie lítium-iónových batérií na čiernu hmotu. Pre spoločnosť BHS je to už tretí veľký závod - prvý je úspešne v prevádzke viac ako rok. Zákazníci tak profitujú z kombinovaných skúseností a odborných znalostí spoločnosti BHS - a vďaka tomu získavajú väčšiu investičnú istotu.

18. augusta 2023

Spoločnosť BHS-Sonthofen víta pôsobivý show truck firmy Endress+Hauser

10. júla 2023
10. júla 2023 mali zamestnanci spoločnosti BHS-Sonthofen jedinečnú príležitosť bližšie sa zoznámiť s najnovšími komponentmi v oblasti procesnej techniky. Impozantný show truck spoločnosti Endress+Hauser zastavil v areáli závodu v Sonthofene a jej aplikační konzultanti boli k dispozícii na diskusiu a otázky.

20. marca 2023

7. marca 2023

Daniel Zeiler nový vedúci recyklačných technológií

19. januára 2023
Nový rok začína zmenou v spoločnosti BHS-Sonthofen: Daniel Zeiler preberá vedenie divízie recyklačných technológií. Nahrádza Alfreda Webera, ktorý úspešne riadil predaj v divízii recyklačných technológií od 2007 a koncom minulého roka odišiel do dôchodku.

5. decembra 2022

Vaše medzinárodné kontakty

BHS-Sonthofen (Slovakia) s.r.o

+421 512 8529-00 info@bhs-sonthofen.sk

Odbyt strojov na výrobu stavebných hmôt

+49 8321 6099-510 building-materials@bhs-sonthofen.com

Odbyt zariadení v oblasti Recyklačná technológia

+421 51 2852900 milan.kyselak@bhs-sonthofen.sk