NOVINKY

Oblasť

Obnoviť

RAPAX získal ocenenie Good Design Award 2023

22. januára 2024
Koncom decembra získala spoločnosť BHS-Sonthofen medzinárodne uznávanú cenu "Good Design Award" v kategórii "Priemyselný" za zariadenie RAPAX. Inteligentný dizajn vysokovýkonného preddrtiča, ktorý bol vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou DT Design Tech, ktorá sa zaoberá priemyselným dizajnom, zapôsobil na porotu. Cena Good Design Award sa považuje za najstaršiu cenu za dizajn na svete.

Udržateľná energia pre BHS na Slovensku: EFRR dotuje fotovoltaický systém

8. januára 2024
Spoločnosť BHS-Sonthofen (Slovakia) s.r.o. dostáva nepriame dotácie z Európskeho fondu regionálneho rozvoja (EFRR) na veľký fotovoltaický systém. Fotovoltický systém je v prevádzke od decembra 2023 a koncom januára dosiahne plný výkon 270 kilowattov (kW).

BHS-Sonthofen s objednávkou pre závod na recykláciu batérií BASF

1. septembra 2023
Spoločnosť BHS-Sonthofen dodáva spoločnosti BASF závod na mechanické spracovanie lítium-iónových batérií na čiernu hmotu. Pre spoločnosť BHS je to už tretí veľký závod - prvý je úspešne v prevádzke viac ako rok. Zákazníci tak profitujú z kombinovaných skúseností a odborných znalostí spoločnosti BHS - a vďaka tomu získavajú väčšiu investičnú istotu.

Spoločnosť BHS-Sonthofen víta pôsobivý show truck firmy Endress+Hauser

10. júla 2023
10. júla 2023 mali zamestnanci spoločnosti BHS-Sonthofen jedinečnú príležitosť bližšie sa zoznámiť s najnovšími komponentmi v oblasti procesnej techniky. Impozantný show truck spoločnosti Endress+Hauser zastavil v areáli závodu v Sonthofene a jej aplikační konzultanti boli k dispozícii na diskusiu a otázky.

Daniel Zeiler nový vedúci recyklačných technológií

19. januára 2023
Nový rok začína zmenou v spoločnosti BHS-Sonthofen: Daniel Zeiler preberá vedenie divízie recyklačných technológií. Nahrádza Alfreda Webera, ktorý úspešne riadil predaj v divízii recyklačných technológií od 2007 a koncom minulého roka odišiel do dôchodku.

Zamestnanci oslavujú spolu vyše 1000 rokov s naším podnikom

1. decembra 2022
V spoločnosti BHS-Sonthofen sme teraz mali čo oslavovať: 52 zamestnankýň a zamestnancov našich nemeckých prevádzok v Sonthofene, Babenhausene a v obci Herrsching am Ammersee oslávilo v roku 2022 spolu vyše 1000 rokov zamestnaneckej príslušnosti k nášmu podniku - viac než dvojnásobok toho, koľko má vôbec za sebou celá naša firma so svojou 400-ročnou tradíciou.
Žiadne výsledky

Nenašli sa žiadne výsledky. Skúste to prosím s inými vyhľadávacími výrazmi.